Macie u np.
My ASK :<KLIK>
My Twitter: @Tomlinsonowa_
My Facebook : <KLIK>
/ Hazz
sobota, 29 czerwca 2013
piątek, 28 czerwca 2013
Newsy
Sory że tak późno ale nie miałam czasu tego prowadzić macie to :
Pewna Directioner to napisała!!
"Wpadłam na pewien pomysł.
Jak wiecie wielkimi krokami zbliża się data 23 lipca - 3 lata istnienia One Direction.
Pomyślałam, że z tej okazji mogłybyśmy dokładnie o 20:22 (o 21:22 czasu
polskiego) wypuścić w niebo lampiony, balony lub cokolwiek innego. Na
nich napisane mogłyby być nicki z twittera, wasze facebooki czy numery
telefonu oraz miejsca zamieszkania.
Wiem, że np. taki balon nie
jest zbyt trwały, ale niesiony dobrym wiatrem może dolecieć bardzo
daleko. Przyznajcie, że fajnie by było znaleźć taki balon/lampion od
directionerki".
poniedziałek, 3 czerwca 2013
Imagin z Louisem cz.2
Oto 2 cz. macie co do czytania :)
Poszłam pomagać tacie ale cały czas myślałam o Lou. Zastanawiałam się czy wyznać mu moją miłość.
Musiałam już wracać do mojego domu. Od razu po przyjściu położyłam sie na kanapie i włączyłam jakąś komedie romantyczną. Po tym filmie miałam niezłą wene więc postanowiłam wyrzucić z siebie te emocje.
Była około godzina 22 a ktoś zapukał do drzwi. Otwieram a tam Louis. W tej chwili nie miałam zamiaru go oglądać ale z grzeczności zaprosiłam go do środka.
-Jak się czujesz, byłaś jakaś podenerwowana.?- zapytał z troską.
- Nic takiego chwila załamania-odpowiedziałam- Może chcesz coś do picia ?
-Chętnie :)
Poszłam do kuchni a Lou w tym czasie poszedł do mojego pokoju. Zobaczył kartkę z moim wyznaniem dokładnie było napisane tak : "Bardzo cię kocham i nie wiem jak ci to wyznać, nie mam u cb szans, nie moge udawać, że nas łączy tylko przyjaźń. Nie chce cię znać chce uciec od problemów chce uciec od Ciebie.
-Louis herbata gotowa- wołasz go na dół.
Wparowuje wkurzony.
- Co to ma znaczyć ?- zapytał podenerwowany.
- To znaczy to było...- nie wiedziałaś co powiedzieć.- Ja Cię Kocham Durniu !!!
- Ta jasne a wczoraj to co mówiłaś " Nie nie pasujemy do siebie"
- Bo co bo miałam przy Hazzie wyznać : " Tak bylibyśmy idealną parą "?
- Wiesz co nie myślałem że będziesz taka.-wyszedł i trzasnął drzwiami.
Skuliłaś się pod ścianą i zaczęłaś płakać.
*kolejnego dnia*
Przychodzisz do pracy zdołowana. Nic cię nie obchodzi. Cały dzień chodzisz przygnębiona.
- Co ci się stało? - pyta Niall.
- Miałeś kiedyś taką chęć żeby jednocześnie kochać i przywalić w twarz ?
- Powiem ci szczerze, że nigdy nie byłem zakochany na zabój. :)- uśmiechnął się przyjaźnie po czym przytulił cię czule.
*oczami Louisa*
Gdy [t.i.] uczyła mnie jak zorganizować romantyczny piknik poczułem szczególną więś pomiedzy nami. Wszystko przerwał Harry. Powiedział mi że El o mnie wie ucieszyło mnie to lecz było niezręcznie przy [t.i]
Przyznała że i tak nie będziemy dobą parą wiec zrezygnowałem. Hazza umówił mniez Eleonorą na wieczór.
Jednak coś mi mówiło że muszę odwiedzić [t.i]. Chyba popełniłem błąd. Przyszedłem do niej i było normalnie jak zwykle. Poszedłem do niej do pokoju i zobaczyłem jakiś tekst. Pomyślałem " Kolejny hicior na lato dzięki darze tej dziewczyny jesteśmy najlepszym zespołem roku " zobaczyłem te wszystkie wyzwiska. i co najgorsze były one o mnie. Wkurzyłem się. Miałem tego dosyć nakrzyczałem na nią i wyszedłem.
Poszedłem na spacer do parku żeby to wszystko przemyśleć. Uświadomiłem sobie że nie warto było tego robić. Taka dziewczyna to skarb :*
Sorry że tak długo czekaliście :) Mam nadzieje że dacie Komentarze :****
-Louis herbata gotowa- wołasz go na dół.
Wparowuje wkurzony.
- Co to ma znaczyć ?- zapytał podenerwowany.
- To znaczy to było...- nie wiedziałaś co powiedzieć.- Ja Cię Kocham Durniu !!!
- Ta jasne a wczoraj to co mówiłaś " Nie nie pasujemy do siebie"
- Bo co bo miałam przy Hazzie wyznać : " Tak bylibyśmy idealną parą "?
- Wiesz co nie myślałem że będziesz taka.-wyszedł i trzasnął drzwiami.
Skuliłaś się pod ścianą i zaczęłaś płakać.
*kolejnego dnia*
Przychodzisz do pracy zdołowana. Nic cię nie obchodzi. Cały dzień chodzisz przygnębiona.
- Co ci się stało? - pyta Niall.
- Miałeś kiedyś taką chęć żeby jednocześnie kochać i przywalić w twarz ?
- Powiem ci szczerze, że nigdy nie byłem zakochany na zabój. :)- uśmiechnął się przyjaźnie po czym przytulił cię czule.
*oczami Louisa*
Gdy [t.i.] uczyła mnie jak zorganizować romantyczny piknik poczułem szczególną więś pomiedzy nami. Wszystko przerwał Harry. Powiedział mi że El o mnie wie ucieszyło mnie to lecz było niezręcznie przy [t.i]
Przyznała że i tak nie będziemy dobą parą wiec zrezygnowałem. Hazza umówił mniez Eleonorą na wieczór.
Jednak coś mi mówiło że muszę odwiedzić [t.i]. Chyba popełniłem błąd. Przyszedłem do niej i było normalnie jak zwykle. Poszedłem do niej do pokoju i zobaczyłem jakiś tekst. Pomyślałem " Kolejny hicior na lato dzięki darze tej dziewczyny jesteśmy najlepszym zespołem roku " zobaczyłem te wszystkie wyzwiska. i co najgorsze były one o mnie. Wkurzyłem się. Miałem tego dosyć nakrzyczałem na nią i wyszedłem.
Poszedłem na spacer do parku żeby to wszystko przemyśleć. Uświadomiłem sobie że nie warto było tego robić. Taka dziewczyna to skarb :*
Sorry że tak długo czekaliście :) Mam nadzieje że dacie Komentarze :****
sobota, 1 czerwca 2013
Liam...
On, urodził się martwy.
On, był dręczony i zastraszany w szkole.
On, żył z jedną nerką.
On, został odrzucony 22 razy.
On, nigdy nie zrezygnował.
On, jest moim bohaterem.
On, to Liam Payne.
Czy zdajesz sobie sprawę, że Liam prawie umarł po urodzeniu i lekarze
aby utrzymać go przy życiu dawali mu 32 zastrzyki dziennie? Czy zdajesz
sobie sprawę, że Liam przez wiele lat miał problemy ze zdrowiem i żył z
jedną nerką? Czy zdajesz swoje sprawę, że Liam był zastraszany w szkole i
brał lekcje boxu, w celu samoobrony? Czy zdajesz sobie sprawę, że Liam
zapraszał na randki 22 dziewczyny i te mu odmówiły? Czy zdajesz sobie
sprawę, że kiedy Liam zaprosił na swoje słodkie 16 urodziny całą klasę i
nikt nie przyszedł? Czy zdajesz sobie sprawę, że kiedy Liam pierwszy
raz poszedł na casting do programu X-Factor został odrzucony i
upokorzony w telewizji, ale wrócił tam dwa lata później? Czy zdajesz
sobie sprawę, że teraz Liam jest jedną z największych gwiazd na świecie
razem ze swoimi kolegami z zespołu? Czy zdajesz sobie sprawę, że Liamowi
się udało?
Liam podczas swoich 16 urodzin:
"Zaprosiłem całą klasę, nikt nie przyszedł. Chcę mieć tylko przyjaciół, mamo."
"Będziesz miał."
"Obiecujesz?"
"Obiecuję."
Liam się nie poddał i jest moim bohaterem. Jest wspaniałym człowiekiem.
Nie mam pojęcia co bym zrobiła, gdyby coś mu się stało. Jestem dumna,
że walczył. Kocham go całym sercem i nie wyobrażam sobie One Direction
bez niego. Jest opiekuńczy, wytrwały, kochany, przystojny, utalentowany i
ma ogromne serce. On walczył i wygrał, dlatego doceń to i nie hejtuj
go, bo nie ma takiego powodu. On tylko wraz z resztą spełnia swoje
marzenia. Tylko to. Jest zwyczajnym nastolatkiem jak Ty, czy ja. Dlatego
szanuj go.
Smutne co nie ?
Subskrybuj:
Posty (Atom)