czwartek, 5 września 2013

Tralal

Od razu mówię że teraz będę miała mało czasu na pisanie bloga.
Wiecie gim i wgl takie tam sprawy.
Ale szykują się Imaginy z Gifami .
Opublikuje je w kolejnym tygodniu mam nadzieje że jesteście cierpliwi i poczekacie :))



Jakie wrażenia po THIS IS US?
Piszcie
 

wtorek, 20 sierpnia 2013

Troche info ...

Czas na wiadomości. 
#1
No to może zaczniemy od książki " Where We Are " 
W Empiku znajdziemy ją już na początku września. 
Książka będzie mówić o tym jak chłopcy żyli sobie podczas tras koncertowych i co najwazniejsze
opowiedzą o nowej trasie koncertowej. Coś mi mówi że jednak przyjadą do Polski.
Trzymajmy kciuki. Znalazłam takie coś heh :
HAHAHAHA VIA.TT
 'mamy zamiar przyjechać do Polski'
 riri przyjechała
justin przyjechał
 obama przyjechał
 królowa przyjechała
 kosmici przyjechali
 ŁAN DAJREKSZYN DALEJ MAJĄ ZAMIAR

2#
Liam i jego nowa dziewczyna.
Liaś w wywiadzie dla Yahoo przyznał że ma nową dziewczynę i że jest to świeży związek.
Powiedział też że to była jego przyjaciółka z dzieciństwa.
Moim znaniem Lanielle było lepszą parą :))

3# 
Louis
Hahaahaha Louis Udzielał wywiadu dla gazety.
Od razu widać że używał sarkazmu ( patrz czerwone pole)

This Is Us

Już po premierze filmu THIS IS US.No zapowiada się fajnoo :))
Kto z was idzie na ten film? 
Ja idę 30.08 Kino Helios Bydgoszcz godz 16:00
Może ktoś jest tu z Bydzi ? Piszcie wrazie co na FB: https://www.facebook.com/martyna.skibinska.1
Wiecie o tej Akcji na film ?
 Na film przygotowujemy :
-czerwone wstążki 
-zeszyty/notesiki ( do wpisów innych directionerek)
- na nadgarstku narysowany znak nieskończoności 
- i jak ktos ma możliwość to kupuje takie glow stiki ( świecące w ciemności bransoletki )
to tyle o filmie <333
Wasza /Hazz♥



niedziela, 21 lipca 2013

Best Song Ever

No tak nowa piosenka. Louis mówił prawdę w jednym z wywiadów że idą w bardziej rockowe brzmienie :)))
Moim zdanie to będzie kolejny Hit Lata 2013 :)  A jaka jest wasza opinia o tej piosence ?
No Paczajcie macie filmiki niżej ^^ /Hazz










Misiaki to jutro przewiduje czuwanie na teledysk :**

Kontynuacja ..

Po 1 wieeelkie sorki za moją nieobecność . Wakacje wyjazdy w wgl. Wiecie jak to jest. Więc odwdzięczę wam się. Rozdaje dla każdego kto poprosi Imaginki Z Gifami Lub one shoty ( czy jakoś takoś ) Piszcie W komach ziooomki :** /Hazz

piątek, 28 czerwca 2013

Newsy

 Sory że tak późno ale nie miałam czasu tego prowadzić macie to :
Pewna Directioner to napisała!!

"Wpadłam na pewien pomysł.

Jak wiecie wielkimi krokami zbliża się data 23 lipca - 3 lata istnienia One Direction.

Pomyślałam, że z tej okazji mogłybyśmy dokładnie o 20:22 (o 21:22 czasu polskiego) wypuścić w niebo lampiony, balony lub cokolwiek innego. Na nich napisane mogłyby być nicki z twittera, wasze facebooki czy numery telefonu oraz miejsca zamieszkania.

Wiem, że np. taki balon nie jest zbyt trwały, ale niesiony dobrym wiatrem może dolecieć bardzo daleko. Przyznajcie, że fajnie by było znaleźć taki balon/lampion od directionerki".

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Imagin z Louisem cz.2

Oto 2 cz. macie co do czytania :)
Poszłam pomagać tacie ale cały czas myślałam o Lou. Zastanawiałam się czy wyznać mu moją miłość.
Musiałam już wracać do mojego domu. Od razu po przyjściu położyłam sie na kanapie i włączyłam jakąś komedie romantyczną. Po tym filmie miałam niezłą wene więc postanowiłam wyrzucić z siebie te emocje.
Była około godzina 22 a ktoś zapukał do drzwi. Otwieram a tam Louis. W tej chwili nie miałam zamiaru go oglądać ale z grzeczności zaprosiłam go do środka.
-Jak się czujesz, byłaś jakaś podenerwowana.?- zapytał z troską.
- Nic takiego chwila załamania-odpowiedziałam- Może chcesz coś do picia ?
-Chętnie :)
Poszłam do kuchni a Lou w tym czasie poszedł do mojego pokoju. Zobaczył kartkę z moim wyznaniem dokładnie było napisane tak : "Bardzo cię kocham i nie wiem jak ci to wyznać, nie mam u cb szans, nie moge udawać, że nas łączy tylko przyjaźń. Nie chce cię znać chce uciec od problemów chce uciec od Ciebie.
-Louis herbata gotowa- wołasz go na dół.
Wparowuje wkurzony.
- Co to ma znaczyć ?- zapytał podenerwowany.
- To znaczy to było...- nie wiedziałaś co powiedzieć.-  Ja Cię Kocham Durniu !!!
- Ta jasne a wczoraj to co mówiłaś " Nie nie pasujemy do siebie"
- Bo co bo miałam przy Hazzie wyznać : " Tak bylibyśmy idealną parą "?
- Wiesz co nie myślałem że będziesz taka.-wyszedł i trzasnął drzwiami.
 Skuliłaś się pod ścianą i zaczęłaś płakać.
*kolejnego dnia*
Przychodzisz do pracy zdołowana. Nic cię nie obchodzi. Cały dzień chodzisz przygnębiona.
- Co ci się stało? - pyta Niall.
- Miałeś kiedyś taką chęć żeby jednocześnie kochać i przywalić w twarz ?
- Powiem ci szczerze, że nigdy nie byłem zakochany na zabój. :)- uśmiechnął się przyjaźnie po czym przytulił cię czule.
*oczami Louisa*
Gdy [t.i.] uczyła mnie jak zorganizować romantyczny piknik poczułem szczególną więś pomiedzy nami. Wszystko przerwał Harry. Powiedział mi że El o mnie wie ucieszyło mnie to lecz było niezręcznie przy [t.i]
Przyznała że i tak nie będziemy dobą parą wiec zrezygnowałem. Hazza umówił mniez Eleonorą na wieczór.
Jednak coś mi mówiło że muszę odwiedzić [t.i]. Chyba popełniłem błąd. Przyszedłem do niej i było normalnie jak zwykle. Poszedłem do niej do pokoju i zobaczyłem jakiś tekst. Pomyślałem " Kolejny hicior na lato dzięki darze tej dziewczyny jesteśmy najlepszym zespołem roku " zobaczyłem te wszystkie wyzwiska. i co najgorsze były one o mnie. Wkurzyłem się. Miałem tego dosyć nakrzyczałem na nią i wyszedłem.
Poszedłem na spacer do parku żeby to wszystko przemyśleć. Uświadomiłem sobie że nie warto było tego robić. Taka dziewczyna to skarb :*


Sorry że tak długo czekaliście :) Mam nadzieje że dacie Komentarze :****

sobota, 1 czerwca 2013

Liam...

On, urodził się martwy.
On, był dręczony i zastraszany w szkole.
On, żył z jedną nerką.
On, został odrzucony 22 razy.
On, nigdy nie zrezygnował.
On, jest moim bohaterem.
On, to Liam Payne.
Czy zdajesz sobie sprawę, że Liam prawie umarł po urodzeniu i lekarze aby utrzymać go przy życiu dawali mu 32 zastrzyki dziennie? Czy zdajesz sobie sprawę, że Liam przez wiele lat miał problemy ze zdrowiem i żył z jedną nerką? Czy zdajesz swoje sprawę, że Liam był zastraszany w szkole i brał lekcje boxu, w celu samoobrony? Czy zdajesz sobie sprawę, że Liam zapraszał na randki 22 dziewczyny i te mu odmówiły? Czy zdajesz sobie sprawę, że kiedy Liam zaprosił na swoje słodkie 16 urodziny całą klasę i nikt nie przyszedł? Czy zdajesz sobie sprawę, że kiedy Liam pierwszy raz poszedł na casting do programu X-Factor został odrzucony i upokorzony w telewizji, ale wrócił tam dwa lata później? Czy zdajesz sobie sprawę, że teraz Liam jest jedną z największych gwiazd na świecie razem ze swoimi kolegami z zespołu? Czy zdajesz sobie sprawę, że Liamowi się udało?
Liam podczas swoich 16 urodzin: 
"Zaprosiłem całą klasę, nikt nie przyszedł. Chcę mieć tylko przyjaciół, mamo."
"Będziesz miał."
"Obiecujesz?"
"Obiecuję."
Liam się nie poddał i jest moim bohaterem. Jest wspaniałym człowiekiem. Nie mam pojęcia co bym zrobiła, gdyby coś mu się stało. Jestem dumna, że walczył. Kocham go całym sercem i nie wyobrażam sobie One Direction bez niego. Jest opiekuńczy, wytrwały, kochany, przystojny, utalentowany i ma ogromne serce. On walczył i wygrał, dlatego doceń to i nie hejtuj go, bo nie ma takiego powodu. On tylko wraz z resztą spełnia swoje marzenia. Tylko to. Jest zwyczajnym nastolatkiem jak Ty, czy ja. Dlatego szanuj go.
Smutne co nie ?

piątek, 31 maja 2013

Ważne !!!

Tu macie linka do strony na której można wygrać różne gadżety One Direction z Autografami :D
Mam podniete :***
https://clairesand1d.com/?ref=732a55ebb7573173279d7a07fb349235
Wbijać ..

MINI opowiadania...

1.# KTOŚ : DIRECTIONERS SĄ GŁUPIE I BRZYDKIE !
JA : http://a.tumblr.com/tumblr_m84fbhG9KQ1qiy7fro1.mp3
2.#Wchodzisz do domu chłopaków ( jesteś kuzynką Liama )

Liam : Już idzie !
Zayn: Dawaj tu tego brzdąca .. ;D
Harry : Chyba mam jakieś lalki z dzieciństwa ....
Ty zdziwiona sytuacją w szpilkach i czarnej sukience podreptałaś do pokoju
Ty : Siemka chłopaki :D
Harry : Kim jest ta sexbomba Liam i co zrobiłeś z tą małą 
3.#*Harry przebrany za babcie*
H: Dziecinko pomóż mi przejść przez jezdnie.
T: Dobrze
H: powiem ci że mam wnuczka który jest piękny i uroczy ... bla bla bla 
T: Tak Harry umówię się z tb :)
 
 

poniedziałek, 27 maja 2013

Podsumowanie Trasy Take Me Home

Trasa dobiegła końca moi kochani. a w Polsce nadal ich nie było :( Może kolejna trasa przyniesie coś fajnego i spełnia sie marzenia wielu z nas ? Oby :*
A ty macie gify upamiętniające tą trasę :)

Pamiętacie ich fazy ? Niesamowite co nie :)))







Harry + Dym = HAHAHAHAH


Lub to ( do tej pory na ten widok współczuje mu)


Macie tu Videło :)) Fajne.

<KLIK>



sobota, 25 maja 2013

Imaginy z Gifami #4

No to zaczynamy :) :*

1#
Ty: O jaki śliczny kotek *-*
H: gdzie? *o*
http://24.media.tumblr.com/07a9f7accb12d29721b4a076771be3cf/tumblr_mjrw5snJuO1s5wnxdo1_500.gif 
Ty: Tam patrzy.
Harry: Kup mi go 
http://media.tumblr.com/tumblr_m0qw11sVZx1r7zgai.gif 
Ty: Ile ty masz lat ? 
Harry:
http://25.media.tumblr.com/cbb3c31d4f09beec887c8c0e163bee30/tumblr_mlxe59egd41s5adfzo1_500.gif 
 
2#Ktoś : Directionerki są brzydkie, głupie i grube
Ty: <KLIK>
3# Jesteś za Stylsem w sklepie i stoicie przy chemi . 
ty: Znalazłeś to o co cie prosiłam 
Harry:
 
 
 
 
 
 
 
Ty:Harry podaj mi te cholerne podpaski 
  
 
4#  Ty : Lou jesteś taki słodki że aż mam ochotę cie polizać
Lou : Doprawd
y .??
 
 
5# Ty: No i wiesz kupiłam sobie tą bluzkę i tą sukienkę jak ci się podoba ??
Liam:
 
 
6# Jak ci spakuje mój bigos . ?
Lou:
 
 
7# Liam :
 
Ty: Masz focha ? Co mam dla cb robić ?
Liam:
 
Ty : Dobra idziemy oglądać Toys Story --.--
 
KOMENTUJCIE . ! ♥

czwartek, 23 maja 2013

INFO...

Teraz dodam zdjęcia które ukazały się na IG chłopaków w ostatnich dniach.
Niall dodał najwięcej :




 











Jedzenie Nialla. Ktoś odgadnie co to jest ?

Harry dodał to :




Louis to:


O.O to jest chore < sama bym tak robiła>
Harry hardkor



wtorek, 21 maja 2013

:( :(

Sorka za moją długą nieobecność. 
Teraz będę miała czas i chęci do prowadzenia tego bloga.
Tylko moglibyście ruszyć dupęcje i komętować <33 
/ Hazz

SPAM ZAYN

TO DLA MOJEJ BFF. NIECH SIĘ PODNIECA :** TO DLA CB ZUZKA ♥



 



  



Jak miło widzieć że nasi mężowie się dogadują .
   
MASZ.:**  // Hazz

Wiadomości...

THE WANTED vs. ONE DIRECTION
W BRAVO piszą że jest kłótnia 1D z TW. Zaczęło się od koncertu w Londynie. Louis żartował sobie z  The Wanted potem Tom skomentował to na Twitterze "Nie możesz przestać o nas gadać nawet podczas swoich występów. Tak ci źle, że nie dostałeś się do naszej grupy ?" Louis chciał być w TW O.o
Podobno TW szczerze nienawidzą 1D. To jest dziwne kłócić się na Twitterze? 

 Moja reakcja jak przeczytałam to w BRAVO :

obrazek

poniedziałek, 20 maja 2013

Dobiliśmy 100 :***

Dziękuje za 100 wejść z tej okazji robię : Imaginy z Gifami lub fotki z dedykacjami .  Zamówienia w komentarzach. W komentarzu piszcie Imię i co chcecie i z kim :**** Jeszcze raz serdeczne dzięki //Hazz
                             
Macie tu bloga pewnej dziewczyny która ma super opowiadania -----> <KLIK>

Nie byłem aż tak pijany...

No to daje wam popularną serie "nie byłem aż tak pijany"

1#
Niall: Nie byłem aż taki pijany.
Harry: Stary powiedziałeś że już nigdy nie tkniesz Nando's

2#
Harry: Nie byłem aż tak pijany:
Zayn: Stary powiedziałeś, że ożenisz sie z Teylor

3#
Zayn: NIe byłem aż tak pijany.
Louis: Stary podszedłeś do lustra i powiedziałeś "Hej przystojny masz ładniejszą fryzure ode mnie"

4#
Louis: Nie byłem aż tak pijany.
Liam: Stary wyrzuciłeś wszystkie marchewki bo mówiłeś że ich kolor cię razi.

5#
Liam: Nie byłem aż tak pijany
Niall: Stary mówiłeś do łyżki "nie patrz sie tak na mnie"



I koniec :) Mam nadzieje że sie podobało :)
//Hazz

Wiadomości...

1.#Na początek zauważyliście małe modyfikacje bloga ? :D

2.#No a do rzeczy dzisiaj chłopacy mają koncert w Mediolanie (Włochy).

3.#Takie jeszcze jedno ważne info. chyba każdy pamięta że'' 23 lipca 2013 roku One Direction będą obchodzili 3 rocznicę powstania 1D... pewna Adminka  wpadła na taki pomysł żeby w ten dzień każda Directioners robiła to co oni zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego z 1D. 
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych, zwariowanych i śmiesznych nawyków, które możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim ( w tym 1D ) że my pamiętamy o rocznicy. '' 
To chyba dziś na tyle z wiadomości :** // Hazz

niedziela, 19 maja 2013

Imaginy z Gifami #3

Macie tu kolejną część . :) KOMETUJCIE :*


1.Ty: Niall posprzątaj w domu jak mnie nie będzie.
Niall:

Ty: Ugotuje bigos :*
Niall:
http://data.whicdn.com/images/53058516/tumblr_mijr5w9Diu1rriv8yo1_500_large.gif
 

2.Liam opowiada kawał:
Facet wchodzi do windy a tam schody.

Ty: ...
1D:...
Ty: Taki suchar że aż tost
1D:



 3.Niall: Harry Taylor idzie.
Harry: Boże proszę żeby on kłamał 
Niall: Nie tym razem.
Harry: O nieeeee
http://media.tumblr.com/4df70c8ca8c6babc5b76fe5d46954b6e/tumblr_inline_mfynahmwUJ1rnfky7.gif
Taylor: Już jestem .
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdoeh1JDUQ1rqmfgbo1_500.gif 
Niall: Harego nie ma w domu.
Taylor: Co?! To koniec ide pisać piosenke
http://media.tumblr.com/tumblr_m8jzuzJQev1r6ptln.gif

4.Ty: Zayn widziałeś te nowe grzechotki które kupiłam dla naszego dziecka ?
Zayn: A one nie są dla mnie ?!
http://25.media.tumblr.com/88c44319a87a6a58fe127405a8dea681/tumblr_mmtmfh47QF1rqol7wo1_500.gif
Ty : NIE -.-
Zayn:Sorry


5.Ty : Liam co chcesz dziś porobić?
Liam : DJ PEYN


6.*wychodzisz z łazienki w samej bieliźnie*
Ty: Gdzie są moje rzeczy
1D:

*idziesz szukać ubrań*
1D: