poniedziałek, 20 maja 2013
Dobiliśmy 100 :***
Dziękuje za 100 wejść z tej okazji robię : Imaginy z Gifami lub fotki z dedykacjami . Zamówienia w komentarzach. W komentarzu piszcie Imię i co chcecie i z kim :**** Jeszcze raz serdeczne dzięki //Hazz
Nie byłem aż tak pijany...
No to daje wam popularną serie "nie byłem aż tak pijany"
1#
Niall: Nie byłem aż taki pijany.
Harry: Stary powiedziałeś że już nigdy nie tkniesz Nando's
2#
Harry: Nie byłem aż tak pijany:
Zayn: Stary powiedziałeś, że ożenisz sie z Teylor
3#
Zayn: NIe byłem aż tak pijany.
Louis: Stary podszedłeś do lustra i powiedziałeś "Hej przystojny masz ładniejszą fryzure ode mnie"
4#
Louis: Nie byłem aż tak pijany.
Liam: Stary wyrzuciłeś wszystkie marchewki bo mówiłeś że ich kolor cię razi.
5#
Liam: Nie byłem aż tak pijany
Niall: Stary mówiłeś do łyżki "nie patrz sie tak na mnie"
I koniec :) Mam nadzieje że sie podobało :)
//Hazz
1#
Niall: Nie byłem aż taki pijany.
Harry: Stary powiedziałeś że już nigdy nie tkniesz Nando's
2#
Harry: Nie byłem aż tak pijany:
Zayn: Stary powiedziałeś, że ożenisz sie z Teylor
3#
Zayn: NIe byłem aż tak pijany.
Louis: Stary podszedłeś do lustra i powiedziałeś "Hej przystojny masz ładniejszą fryzure ode mnie"
4#
Louis: Nie byłem aż tak pijany.
Liam: Stary wyrzuciłeś wszystkie marchewki bo mówiłeś że ich kolor cię razi.
5#
Liam: Nie byłem aż tak pijany
Niall: Stary mówiłeś do łyżki "nie patrz sie tak na mnie"
I koniec :) Mam nadzieje że sie podobało :)
//Hazz
Wiadomości...
1.#Na początek zauważyliście małe modyfikacje bloga ? :D
2.#No a do rzeczy dzisiaj chłopacy mają koncert w Mediolanie (Włochy).
3.#Takie jeszcze jedno ważne info. chyba każdy pamięta że'' 23 lipca 2013 roku One Direction będą obchodzili 3 rocznicę powstania 1D... pewna Adminka wpadła na taki pomysł żeby w ten dzień każda Directioners robiła to co oni zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego z 1D.
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych, zwariowanych i śmiesznych nawyków, które możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim ( w tym 1D ) że my pamiętamy o rocznicy. ''
To chyba dziś na tyle z wiadomości :** // Hazz
2.#No a do rzeczy dzisiaj chłopacy mają koncert w Mediolanie (Włochy).
3.#Takie jeszcze jedno ważne info. chyba każdy pamięta że'' 23 lipca 2013 roku One Direction będą obchodzili 3 rocznicę powstania 1D... pewna Adminka wpadła na taki pomysł żeby w ten dzień każda Directioners robiła to co oni zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego z 1D.
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych, zwariowanych i śmiesznych nawyków, które możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim ( w tym 1D ) że my pamiętamy o rocznicy. ''
To chyba dziś na tyle z wiadomości :** // Hazz
Subskrybuj:
Posty (Atom)