No tak nowa piosenka. Louis mówił prawdę w jednym z wywiadów że idą w bardziej rockowe brzmienie :)))
Moim zdanie to będzie kolejny Hit Lata 2013 :) A jaka jest wasza opinia o tej piosence ?
No Paczajcie macie filmiki niżej ^^ /Hazz
Misiaki to jutro przewiduje czuwanie na teledysk :**
Po 1 wieeelkie sorki za moją nieobecność . Wakacje wyjazdy w wgl. Wiecie jak to jest. Więc odwdzięczę wam się. Rozdaje dla każdego kto poprosi Imaginki Z Gifami Lub one shoty ( czy jakoś takoś ) Piszcie W komach ziooomki :** /Hazz