piątek, 17 maja 2013

Imaginy z Gifami 2

Zaczynamy ziomki :)]  Ahh tylko proszę o jedno komentujcie. Komentować może każdy i nic mu to nie robi a dla mnie to satysfakcja. :) Dziękuje z góry


1. BRAVO: Opowiemy wam o sekretach 1D
Fanki:  Jakich ?
BRAVO: Wiecie że Harry ma loki ?
Fanki:
 http://24.media.tumblr.com/4acba0d147d695f4c811fc502ce92cce/tumblr_mg0irelq821s1m85no2_250.gif

2.Louis: Niall pokaż wszystkim jaki jesteś niegrzeczny
Niall:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m8kizun93D1r8q6ewo1_500.gif

3. Niall : A Louis kocha [T.I]
Louis: Przestań -.-
Niall: Louis sie zakochał w [T.I]
Ty wchodzisz do pokoju 
Louis: Morda Nia... Hej [T.I]
http://25.media.tumblr.com/0b22467a270177aa4c87edac33fa8e1f/tumblr_mg6xtzKMc01rocd1co2_250.gif

4.Ty: Liam chcesz coś ze sklepu?
Liam: Nie nic kochanie ...
Louis:
http://25.media.tumblr.com/53bf2fd711dab4ce20a82d8d7191864d/tumblr_mk70lcYb311s5hlzdo1_500.gif



Wiadomości...

Hejka co tam ? Wiecie tą wielka niespodzianką okazało się wstawianie tras koncertowych. Myślałam że to coś poważniejszego ;/ Jedynym plusem jest to że teraz chłopacy będą występować na dużych stadionach .:)
A u nas jest duży stadion i to nie jeden :D Może i jest szansa na spełnienie marzeń tylu polskich Directionerek ? Oby. Czekam na ogłoszenie że przyjadą do polski. Pozdro / Hazz.