Jesteście gotowi na 1D jako ?
Nie narzekajcie bo mi to słabo idzie :D
1D jako... kucharze
Louis : Teraz nauczę was jak ugotować perfekcyjnie marchewki
Zayn: Te talerze są czyściutkie aż można się w nich przejrzeć :D
Harry: O tam siedzi śliczna panienka to ja jej podam to danie.
Liam: To nie tak miało być ! Oj przepraszam podniosłem głos dostaniesz premie wynagradzającą.
Niall: Lepiej te całe jedzenie oddajcie mi.
Mam nadzieje że sie podobało :)
Prosze o komentarze to dla mnie bardzo ważne :*