Sory że tak późno ale nie miałam czasu tego prowadzić macie to :
Pewna Directioner to napisała!!
"Wpadłam na pewien pomysł.
Jak wiecie wielkimi krokami zbliża się data 23 lipca - 3 lata istnienia One Direction.
Pomyślałam, że z tej okazji mogłybyśmy dokładnie o 20:22 (o 21:22 czasu
polskiego) wypuścić w niebo lampiony, balony lub cokolwiek innego. Na
nich napisane mogłyby być nicki z twittera, wasze facebooki czy numery
telefonu oraz miejsca zamieszkania.
Wiem, że np. taki balon nie
jest zbyt trwały, ale niesiony dobrym wiatrem może dolecieć bardzo
daleko. Przyznajcie, że fajnie by było znaleźć taki balon/lampion od
directionerki".