piątek, 28 czerwca 2013

Newsy

 Sory że tak późno ale nie miałam czasu tego prowadzić macie to :
Pewna Directioner to napisała!!

"Wpadłam na pewien pomysł.

Jak wiecie wielkimi krokami zbliża się data 23 lipca - 3 lata istnienia One Direction.

Pomyślałam, że z tej okazji mogłybyśmy dokładnie o 20:22 (o 21:22 czasu polskiego) wypuścić w niebo lampiony, balony lub cokolwiek innego. Na nich napisane mogłyby być nicki z twittera, wasze facebooki czy numery telefonu oraz miejsca zamieszkania.

Wiem, że np. taki balon nie jest zbyt trwały, ale niesiony dobrym wiatrem może dolecieć bardzo daleko. Przyznajcie, że fajnie by było znaleźć taki balon/lampion od directionerki".