Tu macie linka do strony na której można wygrać różne gadżety One Direction z Autografami :D
Mam podniete :***
https://clairesand1d.com/?ref=732a55ebb7573173279d7a07fb349235
Wbijać ..
piątek, 31 maja 2013
MINI opowiadania...
1.# KTOŚ : DIRECTIONERS SĄ GŁUPIE I BRZYDKIE !
JA : http://a.tumblr.com/ tumblr_m84fbhG9KQ1qiy7fro1.mp3
2.#Wchodzisz do domu chłopaków ( jesteś kuzynką Liama )
Liam : Już idzie !
Zayn: Dawaj tu tego brzdąca .. ;D
Harry : Chyba mam jakieś lalki z dzieciństwa ....
Ty zdziwiona sytuacją w szpilkach i czarnej sukience podreptałaś do pokoju
Ty : Siemka chłopaki :D
Harry : Kim jest ta sexbomba Liam i co zrobiłeś z tą małą
3.#*Harry przebrany za babcie*
H: Dziecinko pomóż mi przejść przez jezdnie.
T: Dobrze
H: powiem ci że mam wnuczka który jest piękny i uroczy ... bla bla bla
T: Tak Harry umówię się z tb :)
poniedziałek, 27 maja 2013
Podsumowanie Trasy Take Me Home
Trasa dobiegła końca moi kochani. a w Polsce nadal ich nie było :( Może kolejna trasa przyniesie coś fajnego i spełnia sie marzenia wielu z nas ? Oby :*
A ty macie gify upamiętniające tą trasę :)
Pamiętacie ich fazy ? Niesamowite co nie :)))


Harry + Dym = HAHAHAHAH

Lub to ( do tej pory na ten widok współczuje mu)
Macie tu Videło :)) Fajne.
<KLIK>
A ty macie gify upamiętniające tą trasę :)
Pamiętacie ich fazy ? Niesamowite co nie :)))


Harry + Dym = HAHAHAHAH

Lub to ( do tej pory na ten widok współczuje mu)
Macie tu Videło :)) Fajne.
<KLIK>
sobota, 25 maja 2013
Imaginy z Gifami #4
No to zaczynamy :) :*
1#
Ty: O jaki śliczny kotek *-*
4# Ty : Lou jesteś taki słodki że aż mam ochotę cie polizać
1#
Ty: O jaki śliczny kotek *-*
H: gdzie? *o*
Ty: Tam patrzy.
Harry: Kup mi go
Ty: Ile ty masz lat ?
Harry:
2#Ktoś : Directionerki są brzydkie, głupie i grube
Ty: <KLIK>
3# Jesteś za Stylsem w sklepie i stoicie przy chemi .
ty: Znalazłeś to o co cie prosiłam
Harry:
Ty:Harry podaj mi te cholerne podpaski
4# Ty : Lou jesteś taki słodki że aż mam ochotę cie polizać
Lou : Doprawdy .??
5# Ty: No i wiesz kupiłam sobie tą bluzkę i tą sukienkę jak ci się podoba ??
Liam:
6# Jak ci spakuje mój bigos . ?
Lou:
7# Liam :
Ty: Masz focha ? Co mam dla cb robić ?
Liam:
Ty : Dobra idziemy oglądać Toys Story --.--
KOMENTUJCIE . ! ♥
czwartek, 23 maja 2013
INFO...
Teraz dodam zdjęcia które ukazały się na IG chłopaków w ostatnich dniach.
Niall dodał najwięcej :


Jedzenie Nialla. Ktoś odgadnie co to jest ?
Harry dodał to :


Louis to:

O.O to jest chore < sama bym tak robiła>
Harry hardkor
Niall dodał najwięcej :


Jedzenie Nialla. Ktoś odgadnie co to jest ?
Harry dodał to :


Louis to:

O.O to jest chore < sama bym tak robiła>
Harry hardkor
wtorek, 21 maja 2013
:( :(
Sorka za moją długą nieobecność.
Teraz będę miała czas i chęci do prowadzenia tego bloga.
Tylko moglibyście ruszyć dupęcje i komętować <33
/ Hazz
SPAM ZAYN
TO DLA MOJEJ BFF. NIECH SIĘ PODNIECA :** TO DLA CB ZUZKA ♥



Jak miło widzieć że nasi mężowie się dogadują .
MASZ.:** // Hazz

Jak miło widzieć że nasi mężowie się dogadują .
MASZ.:** // Hazz
Wiadomości...
THE WANTED vs. ONE DIRECTION
W BRAVO piszą że jest kłótnia 1D z TW. Zaczęło się od koncertu w Londynie. Louis żartował sobie z The Wanted potem Tom skomentował to na Twitterze "Nie możesz przestać o nas gadać nawet podczas swoich występów. Tak ci źle, że nie dostałeś się do naszej grupy ?" Louis chciał być w TW O.o
Podobno TW szczerze nienawidzą 1D. To jest dziwne kłócić się na Twitterze?
Moja reakcja jak przeczytałam to w BRAVO :
poniedziałek, 20 maja 2013
Dobiliśmy 100 :***
Dziękuje za 100 wejść z tej okazji robię : Imaginy z Gifami lub fotki z dedykacjami . Zamówienia w komentarzach. W komentarzu piszcie Imię i co chcecie i z kim :**** Jeszcze raz serdeczne dzięki //Hazz
Nie byłem aż tak pijany...
No to daje wam popularną serie "nie byłem aż tak pijany"
1#
Niall: Nie byłem aż taki pijany.
Harry: Stary powiedziałeś że już nigdy nie tkniesz Nando's
2#
Harry: Nie byłem aż tak pijany:
Zayn: Stary powiedziałeś, że ożenisz sie z Teylor
3#
Zayn: NIe byłem aż tak pijany.
Louis: Stary podszedłeś do lustra i powiedziałeś "Hej przystojny masz ładniejszą fryzure ode mnie"
4#
Louis: Nie byłem aż tak pijany.
Liam: Stary wyrzuciłeś wszystkie marchewki bo mówiłeś że ich kolor cię razi.
5#
Liam: Nie byłem aż tak pijany
Niall: Stary mówiłeś do łyżki "nie patrz sie tak na mnie"
I koniec :) Mam nadzieje że sie podobało :)
//Hazz
1#
Niall: Nie byłem aż taki pijany.
Harry: Stary powiedziałeś że już nigdy nie tkniesz Nando's
2#
Harry: Nie byłem aż tak pijany:
Zayn: Stary powiedziałeś, że ożenisz sie z Teylor
3#
Zayn: NIe byłem aż tak pijany.
Louis: Stary podszedłeś do lustra i powiedziałeś "Hej przystojny masz ładniejszą fryzure ode mnie"
4#
Louis: Nie byłem aż tak pijany.
Liam: Stary wyrzuciłeś wszystkie marchewki bo mówiłeś że ich kolor cię razi.
5#
Liam: Nie byłem aż tak pijany
Niall: Stary mówiłeś do łyżki "nie patrz sie tak na mnie"
I koniec :) Mam nadzieje że sie podobało :)
//Hazz
Wiadomości...
1.#Na początek zauważyliście małe modyfikacje bloga ? :D
2.#No a do rzeczy dzisiaj chłopacy mają koncert w Mediolanie (Włochy).
3.#Takie jeszcze jedno ważne info. chyba każdy pamięta że'' 23 lipca 2013 roku One Direction będą obchodzili 3 rocznicę powstania 1D... pewna Adminka wpadła na taki pomysł żeby w ten dzień każda Directioners robiła to co oni zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego z 1D.
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych, zwariowanych i śmiesznych nawyków, które możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim ( w tym 1D ) że my pamiętamy o rocznicy. ''
To chyba dziś na tyle z wiadomości :** // Hazz
2.#No a do rzeczy dzisiaj chłopacy mają koncert w Mediolanie (Włochy).
3.#Takie jeszcze jedno ważne info. chyba każdy pamięta że'' 23 lipca 2013 roku One Direction będą obchodzili 3 rocznicę powstania 1D... pewna Adminka wpadła na taki pomysł żeby w ten dzień każda Directioners robiła to co oni zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego z 1D.
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych, zwariowanych i śmiesznych nawyków, które możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim ( w tym 1D ) że my pamiętamy o rocznicy. ''
To chyba dziś na tyle z wiadomości :** // Hazz
niedziela, 19 maja 2013
Imaginy z Gifami #3
Macie tu kolejną część . :) KOMETUJCIE :*
1.Ty: Niall posprzątaj w domu jak mnie nie będzie.
Niall:

Ty: Ugotuje bigos :*
Niall:

2.Liam opowiada kawał:
Facet wchodzi do windy a tam schody.
Ty: ...
1D:...
Ty: Taki suchar że aż tost
1D:

3.Niall: Harry Taylor idzie.
Harry: Boże proszę żeby on kłamał
Niall: Nie tym razem.
Harry: O nieeeee
Taylor: Już jestem .
Niall: Harego nie ma w domu.
Taylor: Co?! To koniec ide pisać piosenke
4.Ty: Zayn widziałeś te nowe grzechotki które kupiłam dla naszego dziecka ?
Zayn: A one nie są dla mnie ?!

Ty : NIE -.-
Zayn:Sorry
5.Ty : Liam co chcesz dziś porobić?
Liam : DJ PEYN
6.*wychodzisz z łazienki w samej bieliźnie*
Ty: Gdzie są moje rzeczy
1D:
*idziesz szukać ubrań*
1D:

1.Ty: Niall posprzątaj w domu jak mnie nie będzie.
Niall:

Ty: Ugotuje bigos :*
Niall:

2.Liam opowiada kawał:
Facet wchodzi do windy a tam schody.
Ty: ...
1D:...
Ty: Taki suchar że aż tost
1D:

3.Niall: Harry Taylor idzie.
Harry: Boże proszę żeby on kłamał
Niall: Nie tym razem.
Harry: O nieeeee
Taylor: Już jestem .
Niall: Harego nie ma w domu.
Taylor: Co?! To koniec ide pisać piosenke
4.Ty: Zayn widziałeś te nowe grzechotki które kupiłam dla naszego dziecka ?
Zayn: A one nie są dla mnie ?!

Ty : NIE -.-
Zayn:Sorry
5.Ty : Liam co chcesz dziś porobić?
Liam : DJ PEYN
6.*wychodzisz z łazienki w samej bieliźnie*
Ty: Gdzie są moje rzeczy
1D:
*idziesz szukać ubrań*
1D:

Spam zdjęciowy
Macie mały spamik zdjęciowy ...

Lol dla mnie Zayn :*
Aww *.*

:( Kto ich tak skrzywdził

Orginalny Hazza

Hahahah dla niewiedzy tł pl " Mama mówi mi że jestem śliczny"

Kociaki wy moje

I na koniec :)
Będzie więcej takich spamików :) //Hazz

Lol dla mnie Zayn :*
Aww *.*
:( Kto ich tak skrzywdził
Orginalny Hazza

Hahahah dla niewiedzy tł pl " Mama mówi mi że jestem śliczny"
Kociaki wy moje

I na koniec :)
Będzie więcej takich spamików :) //Hazz
Subskrybuj:
Posty (Atom)
