wtorek, 20 sierpnia 2013

Troche info ...

Czas na wiadomości. 
#1
No to może zaczniemy od książki " Where We Are " 
W Empiku znajdziemy ją już na początku września. 
Książka będzie mówić o tym jak chłopcy żyli sobie podczas tras koncertowych i co najwazniejsze
opowiedzą o nowej trasie koncertowej. Coś mi mówi że jednak przyjadą do Polski.
Trzymajmy kciuki. Znalazłam takie coś heh :
HAHAHAHA VIA.TT
 'mamy zamiar przyjechać do Polski'
 riri przyjechała
justin przyjechał
 obama przyjechał
 królowa przyjechała
 kosmici przyjechali
 ŁAN DAJREKSZYN DALEJ MAJĄ ZAMIAR

2#
Liam i jego nowa dziewczyna.
Liaś w wywiadzie dla Yahoo przyznał że ma nową dziewczynę i że jest to świeży związek.
Powiedział też że to była jego przyjaciółka z dzieciństwa.
Moim znaniem Lanielle było lepszą parą :))

3# 
Louis
Hahaahaha Louis Udzielał wywiadu dla gazety.
Od razu widać że używał sarkazmu ( patrz czerwone pole)

This Is Us

Już po premierze filmu THIS IS US.No zapowiada się fajnoo :))
Kto z was idzie na ten film? 
Ja idę 30.08 Kino Helios Bydgoszcz godz 16:00
Może ktoś jest tu z Bydzi ? Piszcie wrazie co na FB: https://www.facebook.com/martyna.skibinska.1
Wiecie o tej Akcji na film ?
 Na film przygotowujemy :
-czerwone wstążki 
-zeszyty/notesiki ( do wpisów innych directionerek)
- na nadgarstku narysowany znak nieskończoności 
- i jak ktos ma możliwość to kupuje takie glow stiki ( świecące w ciemności bransoletki )
to tyle o filmie <333
Wasza /Hazz♥