wtorek, 21 maja 2013

:( :(

Sorka za moją długą nieobecność. 
Teraz będę miała czas i chęci do prowadzenia tego bloga.
Tylko moglibyście ruszyć dupęcje i komętować <33 
/ Hazz

SPAM ZAYN

TO DLA MOJEJ BFF. NIECH SIĘ PODNIECA :** TO DLA CB ZUZKA ♥



 



  



Jak miło widzieć że nasi mężowie się dogadują .
   
MASZ.:**  // Hazz

Wiadomości...

THE WANTED vs. ONE DIRECTION
W BRAVO piszą że jest kłótnia 1D z TW. Zaczęło się od koncertu w Londynie. Louis żartował sobie z  The Wanted potem Tom skomentował to na Twitterze "Nie możesz przestać o nas gadać nawet podczas swoich występów. Tak ci źle, że nie dostałeś się do naszej grupy ?" Louis chciał być w TW O.o
Podobno TW szczerze nienawidzą 1D. To jest dziwne kłócić się na Twitterze? 

 Moja reakcja jak przeczytałam to w BRAVO :

obrazek