Hejka co tam ? Wiecie tą wielka niespodzianką okazało się wstawianie tras koncertowych. Myślałam że to coś poważniejszego ;/ Jedynym plusem jest to że teraz chłopacy będą występować na dużych stadionach .:)
A u nas jest duży stadion i to nie jeden :D Może i jest szansa na spełnienie marzeń tylu polskich Directionerek ? Oby. Czekam na ogłoszenie że przyjadą do polski. Pozdro / Hazz.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz