poniedziałek, 27 maja 2013

Podsumowanie Trasy Take Me Home

Trasa dobiegła końca moi kochani. a w Polsce nadal ich nie było :( Może kolejna trasa przyniesie coś fajnego i spełnia sie marzenia wielu z nas ? Oby :*
A ty macie gify upamiętniające tą trasę :)

Pamiętacie ich fazy ? Niesamowite co nie :)))







Harry + Dym = HAHAHAHAH


Lub to ( do tej pory na ten widok współczuje mu)


Macie tu Videło :)) Fajne.

<KLIK>



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz