poniedziałek, 20 maja 2013

Wiadomości...

1.#Na początek zauważyliście małe modyfikacje bloga ? :D

2.#No a do rzeczy dzisiaj chłopacy mają koncert w Mediolanie (Włochy).

3.#Takie jeszcze jedno ważne info. chyba każdy pamięta że'' 23 lipca 2013 roku One Direction będą obchodzili 3 rocznicę powstania 1D... pewna Adminka  wpadła na taki pomysł żeby w ten dzień każda Directioners robiła to co oni zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego z 1D. 
Chłopcy mają jeszcze więcej, dziwacznych, zwariowanych i śmiesznych nawyków, które możemy robić 23.07 dla pokazania wszystkim ( w tym 1D ) że my pamiętamy o rocznicy. '' 
To chyba dziś na tyle z wiadomości :** // Hazz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz