1.#Na początek zauważyliście małe modyfikacje bloga ? :D
2.#No a do rzeczy dzisiaj chłopacy mają koncert w Mediolanie (Włochy).
3.#Takie jeszcze jedno ważne info. chyba każdy pamięta że''
23 lipca 2013 roku One Direction będą obchodzili 3 rocznicę powstania
1D... pewna Adminka wpadła na taki pomysł żeby w ten dzień każda
Directioners robiła to co oni zazwyczaj... np :
1. Nie jadła łyżką. ( jak Liam )
2. Przeglądała się w każdym lusterku. ( jak Zayn )
3. Jadła bardzo, bardzo dużo. ( jak Nialler )
4. Była lekko zboczona xD ( jak Hazza )
5. Chodziła bez skarpetek. ( jak Lou )
6. Ubrała się tak, aby mieć na sobie ulubiony kolor każdego z 1D.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz