wtorek, 21 maja 2013

Wiadomości...

THE WANTED vs. ONE DIRECTION
W BRAVO piszą że jest kłótnia 1D z TW. Zaczęło się od koncertu w Londynie. Louis żartował sobie z  The Wanted potem Tom skomentował to na Twitterze "Nie możesz przestać o nas gadać nawet podczas swoich występów. Tak ci źle, że nie dostałeś się do naszej grupy ?" Louis chciał być w TW O.o
Podobno TW szczerze nienawidzą 1D. To jest dziwne kłócić się na Twitterze? 

 Moja reakcja jak przeczytałam to w BRAVO :

obrazek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz