THE WANTED vs. ONE DIRECTION
W BRAVO piszą że jest kłótnia 1D z TW. Zaczęło się od koncertu w Londynie. Louis żartował sobie z The Wanted potem Tom skomentował to na Twitterze "Nie możesz przestać o nas gadać nawet podczas swoich występów. Tak ci źle, że nie dostałeś się do naszej grupy ?" Louis chciał być w TW O.o
Podobno TW szczerze nienawidzą 1D. To jest dziwne kłócić się na Twitterze?
Moja reakcja jak przeczytałam to w BRAVO :
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz