wtorek, 20 sierpnia 2013

This Is Us

Już po premierze filmu THIS IS US.No zapowiada się fajnoo :))
Kto z was idzie na ten film? 
Ja idę 30.08 Kino Helios Bydgoszcz godz 16:00
Może ktoś jest tu z Bydzi ? Piszcie wrazie co na FB: https://www.facebook.com/martyna.skibinska.1
Wiecie o tej Akcji na film ?
 Na film przygotowujemy :
-czerwone wstążki 
-zeszyty/notesiki ( do wpisów innych directionerek)
- na nadgarstku narysowany znak nieskończoności 
- i jak ktos ma możliwość to kupuje takie glow stiki ( świecące w ciemności bransoletki )
to tyle o filmie <333
Wasza /Hazz♥



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz