poniedziałek, 20 maja 2013

Dobiliśmy 100 :***

Dziękuje za 100 wejść z tej okazji robię : Imaginy z Gifami lub fotki z dedykacjami .  Zamówienia w komentarzach. W komentarzu piszcie Imię i co chcecie i z kim :**** Jeszcze raz serdeczne dzięki //Hazz
                             

1 komentarz:

  1. Supeer ! xd

    http://one-way-or-another-4ever.blogspot.com - zapraszam jest nowy rozdział! :3

    OdpowiedzUsuń